Aafrika Blackwood ,150x80x30 mm boxmaker, sigari karp,Kada puidust osad, puidust toorikud, grip plokid

w696

Uus toode

€28.90 €21.09

Blackwood Aafrikast Iga Tükk

Suurus

150mm x 80mm x 30mm (+/- 1mm) Kõik materjalid on lõigatud käsitsi, tolorance on aktsepteeritud.Loetelu on 1 tükk Nad on kuiv ja kasutusvalmis.Pildid on kujutis, mida saad.Saad sarnase töö on sama laos. 100% rahulolu guranteed!

Need toorikud on karm saetud .Puit hermeetik on rakendatud kaks otsa, et vältida lõhenemist.

Meil on võimalik pakkuda toorikud kõik suurused & tingimused vastavalt teie soovile, kui teil on mõni eriline palve, palun võtke meiega ühendust!

Väited, et heita pilk minu teisi kvaliteediga toorikud.

Kohaletoimetamine:

KOMBINEERITUD KOHALETOIMETAMINE: ma ühendavad shipping mitu esemed, mis aitavad säästa laevandus.

Me laev maailmas.Hind sõltub riigi ja kaal.Meil on hea meel, et kombineerida postikulu kui ostetakse rohkem kui üks punkt.Julgelt e-posti, meile kontroll -, laevandus määrad.

Tellimused tavaliselt laeva 3 päeva jooksul pärast makse laekumist.

Tagasi poliitika EEST EI vastuta, ASENDADES MATERJAL, MIS ON KRAKITUD TÕTTU EBAÕIGE KÄITLEMINE VÕI LADUSTAMINE.Kui te ei ole rahul, siis tuleb meid teavitada jooksul 2 tööpäeva jooksul pärast taotluse saamist oma materjali.Pärast, kui võtate meiega ühendust, siis võib tagasi oma punkte, oma kulul samas seisundis, kui see oli veetud 7 päeva jooksul kättesaamisest vahetada, krediidi-või toetusega miinus laevandus tasud, mida makstakse selleks, et saada objekti/objekte.Toetust antakse ainult hind eseme/esemete eest makstakse.Kõik aruanded peavad olema laekunud samas seisundis, kui see oli veetud, et sa.NR kaup võetakse vastu, kui see on muutnud mingil moel, näiteks: lõigatud, treitud, asfalteeritud, lammutatakse, määrdunud või kahjustatud.

  • Mudeli Number: AB1583
  • Tüüp: Käsi-Tööriistade Osad

Märksõnad: keevitaja, elastne pilduma grip, ragulka slingshot, diy slingshot, 1911 grip, blackwood, puidust kast, võimsus slingshot, hunt slingshot, tühi lahter.

Seonduvad tooted