Kaasaskantav Sõrme Impulsi Oximeter OLED SpO2 PR Impulss Impulsi Oxymeter Oximetro De Dedo Vere hapnikusaturatsiooni Arvesti Saturometro

w11223

Uus toode

€16.06 €9.32

Omadused:

1. Kvaliteetne OLED-ekraan, 4 suunas lugemine. 2. Parameetrid: SPO2 (Impulsi Hapniku Küllastus), PR (Pulse rate) 3. Mini kaasaskantav ja lihtne operatsioon. 4. Täpne lugemine, mõne sekundi jooksul, et saada andmeid. 5. Automaatne väljalülitus 8 sekundi jooksul, kui ei ole signaali. 6. Sobib väljas sport, mägironimine ja Kodu, Perekonna-tervishoid. 7. Sobib eakatele, puuetega inimestele ja koos hingamisteede probleeme, või inimesed, kes tihti meeldib sport.

Pange Tähele:

Hapnikusaturatsiooni inimese normaalse arteriaalse vererõhu on 98%.Kui see on vähem kui 94%, seda peetakse piisavalt hapniku.Lisaks normaalsed inimesed on pulss kiirus ja südame löögisagedus on sama.Üldiselt vahemikus 60-90 korda minutis.Siiski, juhul, kasutamise ja stressi, südamelöögid võivad suurendada.

Tehnilised andmed:

- SpO2 Mõõtmine range: 70~100% Täpsus: ±1% Täpsusega: ±2% (70%~99%), määratlemata (

Pakkeleht:

- 1 x Impulsi Oximeter - 1 x inglise Kasutusjuhend - 1 x Köis (Kuna lennunduse piirangud, AAA-patareid ei ole komplektis)

Tagasiside

Oleme seadnud endale kõrged standardid tipptaset ja püüdma 100% kliendi rahulolu!Tagasiside on väga oluline.Me nõuda, et te meiega vahetult ENNE sa annad meile neutraalne või negatiivne tagasiside, et meil oleks võimalik rahuldavalt lahendada oma probleeme.See on võimatu, et tegelda küsimustega, kui me ei tea nende kohta!

  • Brändi Nimi: JZIKI
  • Toote Tüüp: Vererõhk
  • Päritolu: Mandri-Hiina
  • Suurus: SpO2 finger pulse oxymeter oximeter OLED
  • Mudeli Number: Spo2 impulsi oximeter OLED
  • Taotlus: Sõrm

Märksõnad: oxygene kontsentraatori, hapniku portabl, sõrme oximeter kaasaskantav, arvesti hapnikku, boxym oximeter, contec ekg, oximet, arvesti impulsi oximeter, hakko oled, pinkfloyd.

Kommentaarid

Mytoxicromance
2021-02-08
5/5
The goods were not delivered even to customs. It's been too long! The money was returned. Thank you.
Milon Ionut
2020-12-06
5/5
Useful device, however the box is a random piece not really made for this. Keep in mind you have to buy 2 AAA batteries as they are not included.

Seonduvad tooted