Komplekt kummist juhtiv tampoonid DualShock 4 v2.0 nupud

w11191

Uus toode

€3.27

Kummist vooder all risti ja kontroll nupud DualShock 4 on väga tugevalt kokku puutunud kanda.Kui nupud hakkasid nutma või valesti töö, asendamine, kummi ansamblid, saab probleemi lahendada.

Kui te ei usalda oma võimet ja lisaks asendab midagi on vaja, saab seda ise teha.Et seda teha, pead rist-kujuline ja õhuke sirge kruvikeeraja, samuti komplekt juhtivast kummist padjad all nupud.Sellel lehel komplekt mudel v2.0 müüakse.

Enne alustamist analüüsida juhtnuppu, valmistada kõik vajalikud vahendid ja pakkuda ennast piisavalt ruumi töötada.Sooritada kõiki toiminguid puhastada ja kuivatada käed; on soovitav panna kummist kindad käed.Veenduge, et tegemist ei ole tabanud mustust ja tolmu.

Kuidas lahti DualShock 4 ja paigaldada uus vooder juhtmega

Esiteks, eemaldage 4 kruvi tagaküljel töötleja.Seejärel eemaldage ettevaatlikult sisemine klambrid lähedal kaitserauad ja kõrvaklappide liides.Et seda teha, pead sirge kruvikeeraja.Võimalus, mida saab kasutada teraga lahtivõtmine, elektroonika.

Eraldi 2 kehaosad üksteisest.Püüa mitte kahjustada rongi, mis ühendab neid.Õrnalt võtta pistikule lähemale juhatuse ja tõmmake see välja.Seejärel eemaldage aku ja plastist omanik.

Keerake lahti kruvi, mis on umbes keskel peamine pardal.Uus mudel, DualShock 4 puhas eemaldamise juhatuse seal on spetsiaalne jäik keel.Lahti element, eemaldage flex kaabel touch panel (juhtpaneel).

Pärast seda saad juurdepääsu juhtivast kummist padjad.Eemaldage vanad nupud, paigaldada uus vooder on oma koht ja õrnalt lisada nuppe.

See on väga oluline õigesti paika kummist vooder, plastist juhendid.Kui te seda ei tee, nupud ei tööta.

  • SONY Mudel: PLAYSTATION4
  • Ühilduva Mark/Mudel: Sony
  • Päritolu: RE(Päritolu)
  • Brändi Nimi: PUUDUB

Märksõnad: konsole x box, sõrme skaneerimise, nupp dualshock 4, dualshock 3 led, kummi-juhtivus nuppu, dualshock 4 omanik, dualshock 4 kummist piirded, pc wireless xbox, 4 dualshock, dualshock 4 naha kleebis.

Kommentaarid

Jweil251
2020-11-20
2/5
Don't buy anything here. Firstly an ugly parcel, did not pack properly. Everybody fell out stupidly. Not enough almost half of the silicone! Horror.

Seonduvad tooted