100 grammi Taime Hormoon 20%SP GA3 giberelliinhape Lahustuvus vees lahustuv GA3 vee solube Gibberellin

w10953

Uus toode

€33.03

Basic Infot giberelliinhape GA3 Gibberellin

Toote Nimetus: giberelliinhape /Gibberellin/Ga3 90% (TC)/20%WP/4%EÜ Bio Pestitsiidide PGR Parim Hind Tehases Hiina nimi: giberelliinhape Nimi: giberelliinhape ei kaalu: 92 O, gibberellin Toksilisus: madala toksilisuse kohta inimestele ja loomadele valem: C19H22O6 Molekulmass: 346 Gibberellin (GA) avastati uuringu riisi lehemädanik haigus.Ühise ravimvormid: 4% giberelliinhape emulsioon, 40% giberelliinhape graanulid, 20% lahustuvat tabletti, 75% kristalne pulber, 85% kristalne pulber, jne.Gibberellin 920 on laia spektriga taime kasvuregulaator, mis võib edendada majanduskasvu ja arengu kultuuridele, need küps varem, suurendada saagikust ja parandada kvaliteeti.Ta saab kiiresti murda puhkeperioodil seemned, mugulad ja sibulad ning edendada idanevus.Vähendada sügisel bud, lille, bell-ja puuviljad, suurendada puu-saagikuse või vormi seemneteta viljad.See võib põhjustada ka mõne aasta taimed õitsema samal aastal.

Kohaldamise GA3 giberelliinhape Gibberellin

Gibberellin on teatud tüüpi taime hormoon, mis soodustab taimede kasvu ja on gibberellin ringi struktuur, See on olemas nii vaba ja seotud vormid.Üldiselt on olemas vähemalt kaks või rohkem giberelliinid taimed.Eri giberelliinid on võimalik konverteerida üksteisele.Noor kudede lehed, pungad, juured ja valmimata seemned on peamised sünteetiliste alade gibberellin, See on füsioloogiline mõju edendamine varre pikenemine, süvendades pikapäeva taimed et polt ja lill alusel lühikese päeva tingimustes, murdes puhkeperioodil, edendada puu-seade ja parthenocarpy, rakkude jagunemise ja diferentseerumise, kõige olulisem mõju gibberellin on edendada kudede kasvu, oluliselt suurendada taimede kõrgus, ja on eriti oluline pikenemine mõju mitmed geneetiliselt kääbus taimed. 1.See toode võib suurendada saagikust puuvilla -, viinamarja-ja köögivilja.See võib soodustada seemnete idanemine, taimekasv ja varajane õitsemine.Kui kasutada, rakendada, mix seemned, dip juured, spray, jne.Kui gibberellin pulber on kasutatud, võib see lahustatakse väheses koguses alkoholi või likööri esimene. 2.Tõhus taime kasvuregulaator.Võib edendada majanduskasvu ja arengu kultuuridele, varase tähtaeg, parandada kvaliteeti, parandada saagi.Ta saab kiiresti murda puhkeperioodil seemned, mugulad, sibulad ja muud organid, edendada idanevus vähem bud, lill, kell, vilja maha, parandada puu seade määra või vormi seemneteta viljad.Saab kasutada riis, nisu, puuvilla, viljapuude, köögiviljade ja teiste põllukultuuride, soodustab selle kasvu, idanevus, õitsemise, viljade.Gibberellin võib suurendada saagikust eri kultuuride puhul ei ole asi, spray, mustamine või root dip-in.Aga, kui liiga palju gibberellin on rakendatud, taimed ilmub kollane ja sihvakas filiaalid, mis on, rohelus ja kasvu hakkab kaduma, mis ei mõjuta saagikust.Gibberellin kasutatakse ka teha linnased odrast.See edendab ka putukate arengut. 3.Giberelliinhape on östrogeeni-nagu tegevus, võib edendada rakkude eluea pikendamine ja stimuleerivad rakkude jagunemist, võib edendada peanaha vereringet juuste toodete, vähendab kõõma teket ja stimuleerib juuste kasvu, vältida juuste väljalangemist.

Funktsioon GA3 giberelliinhape Gibberellin

Taimed oma tavalises olekus toota väikese koguse GA3. On võimalik toota hormoon tööstuslikult toodetud, kasutades mikroorganisme.Tänapäeval on toodetud submerse käärimine, kuid see protsess esitatud madal saagikus kõrgete tootmiskulude ja seega suurem müüki väärtus.Üks alternatiivne protsess, et vähendada kulusid, GA3 tootmine on Solid-Olekus Käärimise (SSF), mis võimaldab kasutada agro-tööstusliku jäägid.Giberelliinhape GA3 on lihtne gibberellin, a pentacyclic diterpene happe majanduskasvu edendamisel ja venivus rakke.See mõjutab lagunemist taimed ja aitab taimedel kasvada, kui kasutada väikestes kogustes, kuid lõpuks taimede arendada sallivust, et see[volituses vaja.GA stimuleerib rakkude germinating seemned toota mRNA molekulid, mis kood hüdrolüütiline ensüümid.Giberelliinhape GA3 on väga tugev hormoon, mille esinemine looduses taimedes kontrollib nende arengut.Alates GA reguleerib kasvu, rakendused väga madal kontsentratsioon võib olla sügav mõju, samas kui liiga palju on vastupidine mõju.See on tavaliselt kasutatakse kontsentratsioonide vahel 0.01 ja 10 mg/L 1. See võib soodustada taime varre pikenemine, stimuleerides rakkude jagunemist ja pikenemine. 2. Ja see võib murda seemne puhkeperioodil, edendada idanevus, ja suurendada puu-seade määr, või põhjustada parthenocarpic (seemneteta) puu -, stimuleerides varred taime kõrgemad ja lehed suuremaks. 3. Seda on tõestanud, alates tootmise tava aastaid, et taotluse giberelliinid on tähendusi mõju, tõsta saagi riisi -, nisu -, maisi -, köögivilja -, puuvilja -, jne.

Miks Valida meid Aed Roheline Pood ?

1. Kiire reageerimine ja professionaalset teenust Teie päring on vastas 24 tunni jooksul, kaasa arvatud puhkepäevad. 2. Kvaliteet garanteeritud tooted.Meil on tootja Taime kasvu hormoonide ja muude agrokeemiatoodete.Meil on parim tootmise võime, parim kvaliteedi kontrolli ja parimat teenindust. 3.Rikas eksportivate kogemus Põllumajanduskemikaale.Meil on rohkem kui 10 aastat eksportivate kogemus, me saame aidata teil valida kõige ohutum transpordi meetod, me valmistada terve hulga dokumente, tolli-kliirens, saata koos lasti. 4. Pärast-müüki teenust.Jälgida oma kauba enne kätte saanud, kui mingeid probleeme saatmise ajal, me võtame ühendust shipping company ja lahendada see aega.Me oleme vastutavad toote kvaliteeti.Anname professionaalset tehnilist teavet ja teenuse kõigile meie klientidele

 • Pakkimine: 100 grammi/kott
 • EINECS Nr.: 201-001-0
 • Liigitus: Taimset Toitu
 • Taotlus: suurendada toodangut suurendada puu
 • Cas Nr: 77-06-5
 • Mudeli Number: YY039
 • Delievery aeg: 3 päeva jooksul
 • EINECSI NR: 201-001-0
 • Brändi Nimi: FarmReaching
 • Pärast Müüki Teenust: elu pikk
 • Muud Nimed: GA3 Gibberellin giberelliinhape
 • Laos: 5000KG
 • Peamine Funktsioon: suurendada toodangut suurendada puu
 • Puhtus: 20% SP
 • Muu Nimi: GA3 Gibberellin giberelliinhape
 • CAS-Nr.: 77-06-5
 • Vees Lahustuvad: Jah
 • Muud mudel: 90% TC 40% SP 20% SP ja 10% SP
 • MF: C19H22O6
 • Riik: Teraline
 • värv: Valge

Märksõnad: vintage lilleseemned, pesticid, toidu taim, roheline lilleseemned, indool võihape, gibberellin, bonsai puit, fosfor pulber, ga3, Agar.

Kommentaarid

Izabellasor23
2020-12-21
3/5
The product contained 20% levels of gabrilik and the difficulty of melting I do not know how true but when the experiment of live plants showed some from the improvement in growth or for seeds, the proportion of acidity may be 2. When adding the same PPM, this will kill the seeds, but I do not know a try, but it produced only a seed one has not yet grown, but it has not been written in the description the necessary rates for the use of the product in terms of PH water acidity and PPM ratio بالكمية وشكراً

Seonduvad tooted