Zortrax M200 asendamine soojendus plokk alumiinium kütte blokeerimine ühilduv Zortrax M200 3D-printer

w1035

Uus toode

€4.12 €3.83

Tasuta Shipping üle maailma , saada Hiina Postitus Lennupostiga.

Tarneaeg umbes 20 -30 tööpäeva jooksul.Mõnes riigis võivad aeglustada 1-2 nädalat.

Me laev kauba jooksul 2days pärast kustutatud makse.

Tähelepanu:

Kui sa tahad saad toode kiiresti, samuti on võimalik saata see EMS, UPS,DHL jne.Te peate maksma mõned kaubavedu rohkem .Ärge võtke meid kõigepealt, kui sa tahad seda muuta, et EMS,UPS,DHL jne.

Kui te ei ole rahul sinu ost,mingil põhjusel,andke teada.Me viivitamata asendada punkt või anda teile uuesti tagasi,see\'s, et lihtne.Laevandus ja käitlemise kulud ei kuulu tagastamisele.Kauba eest tagasi saatma ja uuesti saata tuleks maksab ostja.Oma kaitse, palun kindlustatud oma paketi.

Kui te tooted on tahes rikke või viivituse, palun ärge avage juhul või ei jäta Negatiivset & Natural tagasisidet, seda ei saa lahendada kõiki probleeme .Aga lihtsalt ütle meile, me teeme oma parima, et lahendada see.

Kui oled oma ostuga rahul, me siiralt loodan, et sa ei jäta meile positiivset Tagasisidet ja neli 5-tärni Üksikasjalikud Müüja Reitingud (DSR), mis on oluline kasv meie väike äri.

Võtame maksmise kaudu www.limusiiniklubi.ee AINULT.Kui sul ei ole www.limusiiniklubi.ee konto, palun registreeritud üks ise juures (www.limusiiniklubi.ee).Makse peab olema laekunud 5 päeva jooksul pärast enampakkumiste lõppenud.Palun veenduge, et teil on kavas osta või ei suuda tasuda kõnealuse ajavahemiku jooksul enne pakkumist.Tasuta vaidluse esitada www.limusiiniklubi.ee, et mitte maksta pakkujad.

PALUN ÄRA jäta meid 1, 2, 3 või 4-tärni Üksikasjalikud Müüja Reitingud, sest nad on võrdsed negatiivset tagasisidet.Ainult 5-Üksikasjalikud Müüja Reitingud on teretulnud.

  • Mudeli Number: ZortraxM200
  • Brändi Nimi: Funssor
  • Toote Tüüp: Soojendusega Plokk
  • Materjal: Alumiinium
  • Kohaldatakse: Zortrax M200
  • Laevad: Hiina

Märksõnad: varuosad ekstruuderis, aku polar m200, 3d-printer, hotend, bänd polar m200, 3d jope meestele, 3d-printer zortrax m200, käevõru polar m200, 3d-printer, zortrax.

Seonduvad tooted