kolmapäev, 5. veebruar 2014

Pullide internetioksjon Taanis läks igati korda

Esimene testpullide internetioksjon Taanis loeti igati kordaläinuks. Kas eestlased osalesid? Korrektne vastus praegu on: ei tea ...

"Jäime oksjonitulemustega igati rahule" ütles Torben Eg Østergaard, Taani limusiinikasvatajate Seltsi juhatuse liige ja oksjoni üks põhikorraldaja. "Hindade üle võib ju alati üht või teistpidi arvamust avaldada, kuid kogemus, mille esimese oksjoniga saime, on positiivne. Jätkame sääraste oksjonitega kindlasti, võib olla isegi igakuiselt - vastavalt sellele, kuidas pullid katsejaamas testid läbivad ja näitajad arvutatakse".
Torben Eg Østergaard

Esimesel oksjonil oli koheselt aktiivne osavõtt ka väljastpoolt Taanit: tegelikult läheb tõenäoliselt lausa neli pulli seitsmest riigist välja. Miks tõenäoliselt?
"Me ei tea päris täpselt, kes oksjonil osalesid - see selgub lõplikult siis kui kõik paberid vormistatud ja pullid testjaamast uutesse kodudesse laiali saadetud. Üks pull läheb kindlasti Soome" ütleb Torben.
"Meile oli selline aktiivne välisosalus kohe esimesel korral natuke üllatav ehk ei olnud me selleks päris korrektselt valmis. Seega palun ka Eesti limusiinikasvatajatelt kommentaare selle kohta, millist informatsiooni oksjonil julgemaks osalemiseks veel vajaksite, et saaksime ettevalmistustes tasemele, mis võimaldaks kõigil soovi korral oksjonil osaleda" lõpetab Torben.

Taani on regiooni riikidest suurima limusiinide populatsiooniga ning väga kõrge üldise aretustöö tasemega. Parimad arengud Prantsusmaal, jõuavad esmalt just Taani.
Seega, soovides lähipiirkonnast häid limusiine soetada, tuleb sealseid arenguid alati silmas pidada.


Teeme seda edaspidigi - jälgi blogi!

Pilte oksjoniloomade tutvustamispäevast saate näha siit.