pühapäev, 24. november 2013

Limusiiniklubi juhivad Diana Pärna, Meelis Ert ja Jaanus Vessart

Kevadel  Karitsa karjamõisas moodustatud limusiinikasvatajate klubi juhivad kuni korraliste valimisteni 2014. aasta suvel limusiinikasvatajad Diana Pärna, Meelis Ert ja Jaanus Vessart, kes üheskoos moodustavad klubi eestseisuse. Presidendi kohuseid täidab Jaanus Vessart.

Initsiatiivgrupp, kes sai kevadel ülesandeks töötada välja klubi tegevuse alused, sai oma mõttetalgutega, mis suvel kiirete asjatoimetuste tõttu küll soikusid, ühele poole ning saatis tulemi ka Seltsi limusiinikasvatajatest liikmetele.Klubi tegevuse eesmärkide ja juhtimisega saad tutvuda siin.

Eestseisuse esmane ülesanne on järgmise aasta tegevuskava kokkupanek, mille osas kõikide Klubi liikmete ideed ja ettepanekud on rohkem kui teretulnud.

Kindlasti leiavad aga järgmise aasta tegevuste kalendris kohad limusiinikasvatajate suvine kokkusaamine ühe kasvataja juures, välisreis tutvumaks kõrgel tasemel aretustööga ning samuti ostureis, selleks, et aidata Klubi liikmetel soetada kõrge kvaliteediga aretusloomi.


Eestseisus algatab ka tegevusi, mis aitaksid tõsta liikmete teadlikkust, tutvustaksid limusiinitõugu laiemale avalikkusele ning otsiksid lahendusi päevaprobleemidele.

Kõikide huviliste ideed ja ettepanekud on teretulnud aadressil: limusiiniklubi@gmail.com


Ja jälgige ikka blogi!