kolmapäev, 6. november 2013

Klubi tegevuse planeerimiseks moodustatud initsiatiivgrupp tegi tööst kokkuvõtteid

Kevadel limusiinikasvatajate otsusel Karitsa karjamõisas moodustatud Limusiinikasvatajate klubi tegevuse planeerimiseks moodustatud initsiatiivgrupp tegi senisest tööst kokkuvõtteid ning otsustas tulemused koondina kõigile kasvatajatele laiali saata.Koondi kokkukirjutamine võtab veel mõne päeva aega, seniks mõned olulised mõtted sissejuhatuseks:
- Limusiinikasvatajate klubi on Eesti Lihaveisekasvatajate Seltsi egiidi all tegutsev kasvatajate ja muude huviliste vabatahtlik ühendus.
- Limusiinikasvatajate klubi tegevus on avatud kõigile limusiini tõugu lihaveiste huvilistele. Kuna mitmed limusiinikasvatajad omavad ka akviteeni heleda tõugu veiseid, otsustati pakkuda ka selle tõu huvilistele võimalust klubi tegevuses kaasa lüüa - kuni tõu arvukus tõuseb ja moodustub omaette klubi.
- Klubi alalist tegevust korraldab 3-liikmeline eestseisus, kelle üheks liikmeks on klubi president. Laiendatud eestseisuse töösse kaasatakse laiem ring kasvatajaid ning ETKÜ esindajad.
- Klubi tegevuse põhieesmärgiks on aidata kaasa sellele, et sõbralikus konkurentsis teiste tõugudega saaks limusiini tõust hinnatuim ja arvukaim lihaveisetõug Eestis.

Muude käsitlemist leidnud teemadega, kaasa arvatud 2014. aasta tegevuskavaga, saate tutvuda juba eelpoolkirjeldatud koondi valmimisel.

Jälgi blogi!

Ja homme kõik oksjonile.